Vítejte na webu renecar Praha

Více

Rezervace jsou dostupné na: info@renecar.cz

O nás

Naše společnost byla založena v roce 2003 a během následujících let získala mnoho stálých zákazníků. Sídlíme v centru Prahy nedaleko obchodního centra Nový Smíchov, v Staropramenné ulici.

Vozy přistavujeme a vyzvedáváme během otevírací doby po Praze zdarma na požadovanou adresu a možnost objednání jejich pronájmu má klient 24 hodin denně buď na pevné nebo mobilní telefonní lince. V případě nehody či poruchy vozidla můžeme klientům nabídnout mimo vlastní odtahové služby i náhradní vůz a vyřízení všech formalit s tím spojených včetně jednání s policií, pojišťovnou a následnou opravou vozidla.

Zabýváme se především pronájmem motorových vozidel všech kategorií, včetně dodávek a menších užitkových vozidel, nabízíme rovněž možnosti operativního leasingu . Dále poskytujeme služby v oblasti autoservisu, pneuservisu a odtahu automobilů.

V případě dlouhodobého pronájmu přistupujeme ke klientům zcela individuálně a podmínky a cenu specifikujeme v rámcové smlouvě.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny.

Pro stálé zákazníky nabízíme slevové VIP karty. Po pátém zapůjčení vozu od nás obdržíte kartu na slevu 10% na další výpůjčky.

Po desátém uskutečněném pronájmu získáte zlatou VIP kartu. Při jejím předložení Vám bude při každém dalším zapůjčení vozu poskytnuta sleva ve výši 20%..

https://jdih.sumbawakab.go.id/ https://perpus.pn-wates.go.id/ https://dpmptsp.tubaba.go.id/ikygacor/ https://piramida.cimahikota.go.id/storage/banner/ https://kpta.teknik.unpas.ac.id/icon/horas88/ https://pustaka.iainlangsa.ac.id/wp-content/kzgacor/ https://feb.budiluhur.ac.id/assets/sdemo/ https://salemba.budiluhur.ac.id/assets/sgacor/ https://disdukcapil.tubaba.go.id/template/kygacor/ slot depo 10k https://kki.unpad.ac.id/assets/images/